ТОП за неделю

Футболки с музыкальной тематикой

Футболки с музыкальной тематикой

"І той, хто з піснею по життю крокує, той ніколи і ніде не пропаде", - ці відомі слова розповідають про одне з найпопулярніших людських захоплень, найсильнішу прихильності і, може навіть, любов. Любов до музики.

Музика - штука чарівна, якщо хочете. Вона здатна подарувати всю гаму людських емоцій : енергійний і веселий або сумний і сентиментальний настрій. З музикою можна займатися будь-якою справою і, найчастіше, виходить навіть ефективніше. Класика прекрасно налаштовує на робочий лад, танцювальна музика дарує заряд бадьорості, романтична викликає прилив почуттів.

Будучи мистецтвом, музика, в той же час зрозуміла усім, і саме ця її якість виділяє її і ставить на ступінь вище за усі інші види мистецтва : кіно, живопису або театрального мистецтва. Тому музиканти у всі часи були людьми в шані. Завдяки талановитим музикантам багато хто з нас переживав хвилини радості, оптимізму і просто отримував задоволення.

Одним з дуже талановитих музикантів усіх часів можна справедливо назвати Майкла Джексона. І нехай комусь подобалася його музика, комусь ні. Але те, що це людина, творчість якої подарувала початок сучасної R'n'B і піп культурі, є безперечним фактом, що підкреслює значимість Джексона і його масштабну роль у формуванні сучасної поп-культури. Цього музиканта можна назвати таким же геніальним, як Моцарта або Бетховена, свого часу він зіграв не менш значну роль. Джастін Тімберлейк і багато інших переспівали масу його пісень, але не змогли перевершити "короля". Загибель Майкла Джексона минулого року стала трагічною подією для мільйонів людей у всьому світі. На його похорони люди з'їжджалися з усього світу, щоб попрощатися з великим співаком. Але насправді цей світ, напевно, ніколи не забуде Майкла Джексона, який навіть пожертвував собою, щоб нести нам свою музику. І ми пам'ятатимемо його завжди!

Інші музиканти, що зіграли свою роль для цілого покоління, - це, звичайно ж, культовий колектив з Великобританії The Beatles. Ця група завоювала весь світ і внесла неоцінимий внесок у розвиток рок-музики. Властива музикантам харизма, їх неповторна музика, стиль і манера виконання зробили їх не просто музичними, але навіть "життєвими" кумирами молоді. Історики відмічають, що саме Beatles значно вплинули на соціальну і культурну революцію 60-х років. "Бітли" були одним з яскравих феноменів світової культури 20 століття, а пам'ять про них, хоча після розпаду колективу пройшло вже 40 років, жива й досі. І зараз молодь любить цю групу і слухає її музику, ось чому футболки з їх зображенням можна побачити на багатьох молодих людях у будь-якій країні, у будь-якому місті світу.

Якщо говорити про музикантів, які зробили свій внесок у розвиток того або іншого музичного стилю і молодіжну культуру, то не можна обійти увагою і американську рок-групу Metallica. Метал як музичний стиль завжди був відособленим і, можна сказати, він ніколи не був масово популярним. Це своєрідна музика, яка подобається небагатьом. Але група Металліка трохи відкрила завісу треш-сцени. Вона стала найпопулярнішим колективом усіх часів, що грає важку музику, і входить в "велику четвірку" треш-метала разом з групами Slayer, Anthrax і Megadeth. Ця четвірка сильно повпливала на розвиток такого неоднозначного, відособленого і унікального музичного стилю як метал.Вернуться к списку статей...
Футболка успешно добавлена в корзину.
Вернуться к покупкам
Оформить заказ