3D технології добралися вже і до нашого одягу. Пропонуємо невеликий огляд оригінальних футболок з суперреалістичним зображенням. На щастя, для відчуття 3D ефекту не завжди потрібні додаткові пристосування у вигляді окулярів або чогось подібного. Об'ємність зображення досягається за рахунок намальованих світла і тіней, відмінної фактури, особливих фарб, які достовірно передають природні кольори.

Американська компанія The Mountain випустила колекцію під назвою Animal faces, яка налічує безліч різних моделей. На футболках зображені пики диких тварин : тигра, пантери, африканського слона, чорного ведмедя, крокодила, вовка. Портрети тварин виконані так реалістично, що не зрозуміло, де закінчується принт і починається футболка. Малюнки нанесені особливими фарбами на водній основі. Потрібно віддати належне компанії The Mountain: їх колекція "зелена" не лише за змістом, але і за формою. У виробництві не лише цих футболок, але усіх інших виробів, не використовуються технології і речовини, які завдають шкоди довкіллю.

По іншому шляху пішли дизайнери, що вирішили замаскувати футболку під діловий одяг. На звичайній футболці вони намалювали краватку і комірець. Але зображення виконане настільки майстерно, що з першого погляду футболку можна прийняти за сорочку з краваткою. Кожен може підібрати собі відповідну модель, оскільки футболки випускаються з краватками різних забарвлень і візерунків. Є краватки під хохлому, камуфляжі, класичні в строгу смужку. Є також і жіночі моделі футболок з об'ємним зображенням краватки. Для дітей виробляються моделі з метеликом або маленькою краваткою під шкільну форму. Ось вже вдячні офісні працівники. Тепер з'явилася можливість навіть в сильну жару і почувати себе комфортно, і виглядати по діловому.