В першу чергу потрібно уточнити, що мова піде саме про футболку, а не про майку. Майка - це нижня білизна, призначена для вбирання поту. Майка одягається під сорочку і не повинна демонструватися оточенню. В той же час футболка - це повноцінний предмет гардероба, який при правильному використанні допоможе створити стильний образ.

Сучасна мода досить демократична. Навіть простий і лаконічний крій футболки має декілька варіацій. Є декілька видів чоловічих футболок. Окрім звичайної футболки з коротким рукавом можна виділити окремо футболку-реглан, футболку-поло і футболки з різноманітними вирізами.

Футболка-реглан - це футболка такого крою, що рукав і плече складають єдине ціле. Такі футболки дуже зручні через вільну пройму і легкий рукав. Але ці футболки бажано носити тільки широкоплечим чоловікам. Футболка-реглан візуально робить плечі вужчими і похилими.

Футболка-поло дуже зручна в повсякденному житті. Незважаючи на своє спортивне походження, завдяки комірцю вона виглядає більш офіційно, ніж звичайна футболка. На ній рідко побачиш провокаційні написи і малюнки. Особливо часто футболка-поло використовується як уніформа. Тому потрібно бути обережним, вибираючи однотонну футболку, наприклад синього або червоного кольору, щоб не асоціюватися з продавцем консультантом супермаркету.

Футболки для чоловіків з V-подібним вирізом стають усе більш популярними. Особливо вони йдуть чоловікам з широким підборіддям. V-подібний виріз відкриває велику частину шиї. Така футболка виглядає більш стильно, ніж звичайна, надає чоловічому образу упевненості і розслабленості.

Чоловічі футболки з Y-подібним вирізом - це новинка у сфері чоловічої повсякденної моди. Вони забезпечені гудзиками на грудях, які можна застебнути до самого верху, і тоді футболка набуде звичайного вигляду. Ці футболки добре підходять для створення багатошарового костюма. Їх можна надівати під светр або згори на звичайну футболку.

Ну і звичайні футболки з круглим вирізом не втрачають своєї актуальності. Вони чудово дивляться як частина багатошарового комплекту, так і як окремий предмет.

Якщо футболка яскрава і запам'ятовується, досить підібрати потрібний розмір, підібрати джинси і сучасний молодіжний образ готовий. Усе творче начало, усі креативні ідеї мають бути виражені в написі або в зображенні на футболці. Якщо ж футболка йде як елемент комплекту, то краще зупинитися на однотонній футболці. Біла футболка під картату сорочку яскравих кольорів - це вже класика. Сорочка може бути розстебнута або застебнута, не має значення. Образ вийде мужній і сильний.

Кольорові футболки з круглим вирізом добре поєднуються з чорним або іншим відповідним за кольором джемпером з V-подібним вирізом. А з блейзером нейтрального кольору, сірим, бежевим наприклад, і джинсами така футболка створює формальний, але комфортний комплект.

Можна також поєднувати декілька футболок в одному комплекті. Наприклад, звичайну і з V-подібним або Y-подібним вирізом згори. Можна поєднувати футболки з коротким і з довгим рукавом.

Якщо якість одягу хороша, а розмір підібраний правильно, то навіть така проста річ як футболка може виглядати стильно і із смаком.