Файне місто – Тернопіль .

Ця фраза не просто слова відомої батярської пісні, ця фраза показує суть чудового західноукраїнського міста. У Тернополі дійсно файно! Такого зручного, комфортного і компактного міста годі пошукати. Стримана архітектура, та центральне озеро створюють неабиякий романтичний настрій. В багатьох містах України дуже комфортно жити, але не цікаво відпочивати.

В інших надзвичайний відпочинок, проте важко уявити як там перебувати повсякденно. Унікальність міста Тернопіль полягає в тому, що тут однаково приємно бути як на відпочинковому вікенді так і проживати тут постійно! Таке місто має свою символіку і, звичайно, свою футболку! Тернопільська футболка цікава, оригінальна і яскрава. На футболці зображені основні архітектурні символи міста та візитна картка Тернополя – центральне озеро. Дуже вдало підібрані кольори. Салатовий символізує яскраві барви зелених дерев і кущів, в яких просто потопає місто, в якому безліч парків і скверів. А червоний розставляє яскраві акценти, як квіти котрі щовесни тішать око тернополян та гостей міста. І, звичайно, основним об’єктом на футболці є серце. Адже Ви точно залишите його частинку в Тернополі, приїхавши сюди.

А для поціновувачів стриманого дизайну є цікавий варіант у чорно-білому виконанні. Тернопільська футболка унікальна, тому що створювалась власноруч тернополянами. Уявіть скільки тепла і патріотизму в неї вкладено! Безумовно, кожен справжній тернополянин таку футболку має в гардеробі. Без її наявності місцевий ОВІР не дає паспорта з тернопільською пропискою ?. У святкові дні її можна одягати замість вишиванки. І стильно і набагато економніше!

А щодо гостей міста, то Тернопільська футболка це найцікавіший та найдоречніший сувенір, котрим можна потішити своїх друзів та родину. Хто ще не має футболки з Тернополя? Швиденько завітайте на сайт Futbolky.com.ua та виправляйте цю ситуацію! P.S. Вистачить колекціонувати марки, монети чи коханок (коханців) збери свою колекцію патріотичних чи прикольних футболок на Futbolky.com.ua!