Прекрасна, а головне результативна, гра Андрія Шевченка у складі української збірної на чемпіонаті Євро- 2012, підняла нову хвилю інтересу до футболіста. І хоча Андрій заявив, що на цьому чемпіонаті він востаннє виступає у футболці національної збірної,  його прихильники сподіваються, що він ще довгий час тішитиме уболівальників чудовою грою у складі київського "Динамо".

А слід сказати, Шевченко дуже шанобливо відноситься до своїх прихильників, особливо до дітей. Він добре пам'ятає, як в дитинстві він сам збирав футболки зірок радянського футболу: Заварова, Беланова. Була у Андрія й улюблена - футболка Блохіна, в якій він спав багато років.

Сьогодні тисячі українських хлопчиськ носять футболку Шевченка із заповітною цифрою сім. Андрій закріпив цей номер за собою після вдалої кар'єри в "Мілані". Коли він тільки почав грати в італійському клубі, йому запропонували на вибір декілька вільних номерів. Футболіст зупинився на сьомому номері, і тільки через рік дізнався від свого друга, що  Шева - футбольне прізвисько Шевченка - на івриті означає "сім". Це було відмінним приводом  зберегти за собою цей номер і в Лондоні у складі "Челсі", в "Динамо" і у складі збірної.

І ось ще одним щасливим хлопчиськом стало більше. Після перемоги України над шведами шестирічний Тимур Шаманів прославився спочатку серед інтернет-користувачів, а потім і на усю Україну завдяки ЗМІ, як найщиріший і найзахопленіший уболівальник. Тимур вже отримав в подарунок від телеканалу м'яч з підписами гравців національної збірної, але найголовнішим подарунком для нього, звичайно ж, була футболка Шевченка з рук кумира.