Львів!

Впевнена від цього слова перехоплює подих у кожного хто хоча б раз у житті бував у цьому прекрасному місті. Тут переплітається загадкова древність Леополіса з сучасними ритмами мегаполіса. Неперевершений аромат кави ледь вловимий серед духу сучасного міста. Музика вуличних музикантів все ще пробивається серед сигналів безлічі автомобілів.

Щоб вловити енергетику Львова треба відчути себе частинкою його. Потрібно пройтись по тісних вуличках, відвідати Львівської кави, та одягнути справжнісіньку Львівську футболку! Ні-ні, це не експонат із Львівського музею – це модна та стильна річ, котру може придбати кожен. Львівська футболка розкриває сутність міста. На ній зображені символи Львова в срібно сірих кольорах. Львів дійсно асоціюється з сріблясто-сірим дощем та львівськими туманами. А також на футболці зображено яскраво-червоне серце, котре б’ється в унісон з ритмом загадкового міста!!! Ходять легенди що моду на футболки у Львові започаткував ще Лев Данилович Галицький. Він був одягнений у футболку в той урочистий день, коли батько присвячував йому місто Львів.

Правда це чи жарт – вирішувати Вам, але Львівську футболку повинен мати кожен, хто любить або просто цікавиться цим містом. У львів’ян є традиція: на всі державні та релігійні свята а також і на звичайнісінькі вихідні одягати вишиванки. Гості міста радо підтримують цей звичай. Але, на жаль не кожен має можливість вишити чи придбати таку народну творчість. І тут також в пригоді стає Львівська футболка. Цей стильний предмет одягу підійде до будь якого образу та підкреслить Ваше ставлення до міста та його мешканців. Отже, Ви ще без Львівської футболки?