Носити футболку з написом, виконаним під індивідуальне замовлення, останнім часом стало особливо модним. Часто саме фраза, вказана на одязі, окреслює індивідуальність людини і підкреслює її особисті якості. Більшість замовників такого роду продукції обирають жартівливі або оригінальні вислови. Аби бути особливими, люди часто не шкодують грошей на подібні речі. Відтак, для виробників написів на футболках такий бізнес стає вигіднішим.

 

У друкарні “Студія Друку” виготовленням надписів на футболки займаються вже 5 років. Починали цю справу у Тернополі одними з перших. Кажуть, що і зараз залишаються чи не єдиними, хто у нашому місті займається друком на одязі настільки масштабно.

Маємо три види друку, – пояснює співвласник друкарні Андрій Строцень.

— Для підприємств друкуємо великі тиражі, дещо менше реалізовуємо до магазинів. Також виготовляємо малотиражні індивідуальні замовлення. Вигідніше, каже співвласник друкарні, виготовляти великі тиражі футболок. Вартість залежить від кількості кольорів нанесення. Відтак надпис на одній футболці вартує від 3 грн. Ціна залежить також від технології нанесення надпису. Зазвичай, пояснюють у друкарні, малюнок формується на комп’ютері. Після цього виготовляється друкарська форма - трафарет.

— Футболки зі своїм друком пропонуємо й у інші міста, – каже Андрій Строцень.

— Маємо свій сайт в Інтернеті www.futbolky.com.ua, де можна замовити футболки. У Тернополі продаються наші футболки у сувенірних магазинах. Значно більше продукції виготовляється для інших міст.

Попри те, що замовлення є впродовж цілого року, “гаряча пора” у цьому бізнесі, за спостереженнями працівників “Студії Друку”, починається влітку. А от надписи на одяг, які означують фірму, котуються круглий рік.  

—    Маємо оригінальні надписи: “Зроблений в Україні”,  “Шукаю інтим. Роботу не пропонувати”, “Національна асоціація шанувальників сала”, – каже співвласник “Студії Друку”.

— Також можна замовити оригінальний тернопільський сувенір – футболку з гербом нашого міста. 

— Останнім часом приділяємо більше уваги авторським дизайнам, насичуємо сегмент національної патріотичної футболки, запускаємо цілі колекції дизайнів.