Пройшли ті часи, коли усі виглядали однаково і раділи цьому. Тепер багато-хто, особливо молодь, хочуть виразити через одяг свою індивідуальність. І футболка якнайкраще підходить для такої мети. З одного боку цьому сприяє величезна різноманітність малюнків і написів на футболках, які є у продажу. А з іншої - футболка це благодатний матеріал для декорування своїми руками. Це і вишивка, і малювання на футболках текстильними фарбами. Останнім часом додалися і нові способи прикрасити одяг. Стали популярними подерті футболки. Ми б хотіли зупинитися детальніше на декількох способах декорування футболок своїми руками.

Малювання маркером.Допустимо, у вас є футболка з малюнком. Але вам він не подобається, здається банальним і нецікавим. Положення можна виправити за допомогою незмивних маркерів для текстилю. Наприклад, на грудях справа у вас мордочка милого котеняти, домальовуйте кишеньку і ось, кицька вже не просто намальована, вона як жива, виглядає з вашої кишені. Проявляйте фантазію. Згадайте, як в дитинстві псували книжки з малюнками, примальовуючи персонажам вусики, ріжки або слонові вуха. Усе те саме можна проробляти з футболкою.

Аплікація.Досить трудомісткий спосіб прикрасити футболку, під силу тільки справжнім умільцям. В аплікації складно усе. Важко підібрати малюнок в тему, важко підібрати тканини, щоб створити малюнок. Важко просто рівно пришити елементи малюнка на одяг. Та зате результат просто вражає. Аплікація на футболці виглядає об'ємно. Якщо поєднувати аплікацію з малюнком маркерами, можна добитися дивного мультяшного ефекту.

Рюші, бантики, розетки.Теж спосіб для справжніх умільців. З другої такої самої же або відповідної за колірною гамою футболки, можна нашити прикрас для декорування. За декілька годин, ви отримаєте нарядну блузу, яка буде така ж зручна як і звичайна футболка.

Англійські шпильки. Це дуже простий спосіб, який дозволяє добитися вражаючого ефекту. Шпильок потрібно багато, але переборщити з їх кількістю теж не можна, щоб виріб не перекошувався під тяжкістю декору. З шпильок можна зробити намисто, густо обколовши ними горловину футболки, квіти або салют, розмістивши шпильки по кругу. І багато інших елементів, підглянути які можна в мережі, а можна і придумати самому. Перед пранням шпильки краще знімати. Та це і до кращого. Одну і ту саму футболкуможна прикрашати по-різному від прання до прання.

Вишивка бісером і паєтками. Спосіб не новий. Добре відомий виробникам футболок, так що якщо ви вирішите витратити багато часу і сил на вишивку, майте на увазі, що футболка може виглядати не так вже і унікально. Вам доведеться усім доводити, що це ручна робота. Але якщо вашою метою було просто обзавестися красивою футболкою, а не самовиразитися через оригінальний одяг, то це цікавий спосіб прикрасити футболку.