Образ сьогоднішнього міста вимагає багато світла. Реклама, підсвічування фасадів, мерехтливі вивіски, деталі інтер'єру - це усе властиво сучасному стилю. Мода не відстає, дизайнери стають все сміливіші, і ось вже ми маємо футболки, що світяться в темряві.

Цей ефект виникає завдяки хімічній реакції, яка відноситься до фотолюмінісценції. Найпростіший і відоміший спосіб обробити річ так, щоб вона світилася в темряві, це нанести шар люмінофора. Люмінофор - це хімічна речовина, яка має здатність поглинати енергію і перетворювати її у світлове випромінювання. Дія світла, що потрапляє на фарбу, викликає інтенсивний рух електронів. Що і призводить до ефекту свічення після закінчення дії світла. У повсякденному житті ми можемо спостерігати подібний ефект на моніторах комп'ютерів, екранах телевізорів, у флуоресцентних лампах.

Футболки, які світяться в темряві, виготовляються за допомогою фарб на основі  люмінофора високої якості. Ці фарби абсолютно не токсичні і безпечні для здоров'я. Малюнок, нанесений такими фарбами в темряві починає світитися.

У світлий час доби зображення може бути різних кольорів і їх відтінків: від жовто-зеленого до помаранчевого і червоного. Накопичуючи енергію денного світла або штучного освітлення, нанесений фарбою з люмінофора малюнок починає світитися вночі або просто в темному приміщенні. Так віддається отриманий запас енергії. Сучасна сировина, яка використовується при виробництві футболок, що світяться в темряві, дозволяє добитися дуже тривалого сяяння, це 6-10 годин.

Мода на футболки, що світяться в темряві, росте з кожним днем. Зображення нанесене за допомогою люмінесцентної фарби, зробить вас королем вечірок, така футболка допоможе виділитися з натовпу не лише вдень, але і вночі.

Сучасні люмінесцентні фарби для текстилю роблять з високоякісної сировини. Тому футболка прослужить вам не менше року без втрати ефекту сяяння. Зображення витримує до 50 прань. Прати можна і руками, і в машинці при температурі до 60 градусів. Одяг, декорований фарбами на основі люмінофора, не можна здавати в хімчистку. А в іншому він нічим не відрізняється від звичайного одягу, окрім своєї яскравості і незвичності. Вдень або в освітленому приміщенні така футболка виглядає як звичайна стильна цікава річ, але варто вам зайти в темну кімнату, або ж наступить ніч, як малюнок почне світиться. Свічення триватиме упродовж декількох годин. Тривалість залежить від попередньої зарядки світлом.